Nowy numer 21/2018 Archiwum

Czy wspólnota jest życiową szansą?

W poniedziałek 23 lutego gościem cyklu spotkań "Rozmowy o życiu i wierze" będzie s. Małgorzata Chmielewska.

Na spotkanie z przełożoną Wspólnoty "Chleb Życia" zaprasza Jezuicki Ośrodek Formacji i Kultury "Xaverianum". Zakonnica, nazywana polską Matką Teresą i generałem w spódnicy, podejmie temat: "Wspólnota - kościelna szkółka czy życiowa szansa?".

S. Małgorzata Chmielewska jest niezwykle charyzmatyczną kobietą, która od lat prowadzi domy dla bezdomnych, chorych, samotnych matek. Wszystkich wykluczonych, wyrzuconych na margines życia próbuje przywracać do społeczeństwa przez tworzenie miejsc pracy.

Spotkanie z cyklu "Rozmowy o życiu i wierze" odbędzie się w poniedziałek 23 lutego w Sali Marmurowej Duszpasterstwa Akademickiego "Xaverianum" (Opole, ul. Czaplaka 1a). Rozpoczęcie o 19.30.

« 1 »

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zapisane na później

Pobieranie listy

Rekalma