Nowy numer 33/2018 Archiwum

Rekolekcje Odnowy Wiary

Pierwsze spotkanie już w czwartek 5 marca w kościele Świętych Apostołów Piotra i Pawła w Opolu.

Katolicka Odnowa w Duchu Świętym zaprasza na Rekolekcje Odnowy Wiary, które będą odbywały się w kościele Świętych Apostołów Piotra i Pawła w Opolu.

Są to 9-tygodniowe rekolekcje oparte na kerygmacie. Każdy uczestnik tych rekolekcji każdego dnia spotyka się indywidualnie w domu ze słowem Bożym. A raz w tygodniu w kościele uczestniczy w konferencjach przygotowujących do tematu. Raz w tygodniu odbywają się też spotkania z animatorami, na których można wymienić się spostrzeżeniami i rozwiać pojawiające się wątpliwości.

- Celem tych rekolekcji jest pogłębienie relacji z Jezusem, zrozumienie, jak On działa w moim życiu. Uczymy się modlitwy słowem Bożym, doświadczamy żywego Kościoła i Bożej miłości - mówią organizatorzy, podkreślając, że każda osoba da radę przejść te rekolekcje: - Wyzwania, które są stawiane uczestnikom, są realne i stopień zaangażowania zależy tylko od uczestnika, jego gotowości i potrzeb. Wsparciem w trudnościach służą animatorzy.

Pierwsze spotkanie w czwartek 5 marca o 19.30.

« 1 »

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zapisane na później

Pobieranie listy

Rekalma