Nowy numer 21/2018 Archiwum

Przed maturą... Jasna Góra!

Diecezjalny duszpasterz młodzieży zaprasza maturzystów wraz z nauczycielami, katechetami i duszpasterzami na pielgrzymkę na Jasną Górę.

Pielgrzymka maturzystów diecezji opolskiej na Jasną Górę odbędzie się w środę 8 kwietnia. Rozpoczęcie o 11.00.

– W czasie pielgrzymki chcemy razem z młodymi ludźmi uczestniczyć w Drodze Światła na jasnogórskich wałach w intencji błogosławionego wyboru drogi życiowej i przeżyć wspólnie Eucharystię w jasnogórskiej kaplicy modląc się o zdanie egzaminów maturalnych – zaprasza ks. Jarosław Staniszewski, diecezjalny duszpasterz młodzieży.

O 11.00 rozpocznie się Droga Światła. Zbiórkę zaplanowano na wałach przy I stacji drogi krzyżowej. Natomiast o 13.00 w Kaplicy Cudownego Obrazu odprawiona zostanie Msza św. w intencji maturzystów.

Zakończenie pielgrzymki o 14.30.

Zgłoszenia grup, które będą uczestniczyć w pielgrzymce, przyjmowane są do 31 marca (e-mail: mlodzi.opole@gmail.com lub sms: 600 478 393). – Proszę, żeby podawać nazwę szkoły i liczbę pielgrzymów – informuje ks. Jarosław Staniszewski.

« 1 »

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zapisane na później

Pobieranie listy

Rekalma