Nowy numer 33/2018 Archiwum

Zagłosuj na Bohatera Katechezy

Do 13 marca trwa głosowanie internetowe w plebiscycie "Civitas Christiana" i "Gościa".

  W 2. edycji plebiscytu Bohater Katechezy otrzymaliśmy dwa zgłoszenia przygotowane przez uczniów szkół ponadgimnazjalnych:

  • Edyta Bem, katechetka w Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Strzelcach Opolskich,
  • Piotr Wajs, katecheta w Publicznym Liceum Ogólnokształcącym nr 1 w Opolu.

Obie kandydatury zostały dopuszczone do drugiego etapu plebiscytu przez komisję, w której zasiedli przedstawiciele organizatorów konkursu oraz ubiegłoroczny zwycięzca plebiscytu. Dlatego już czas rozpocząć głosowanie.

W tym roku, by zapewnić większą przejrzystość w zliczaniu głosów, założyliśmy stronę plebiscytu na Facebooku - TUTAJ. Zamieściliśmy na niej sylwetki obu kandydatów do tytułu Bohatera Katechezy.

Aby prawidłowo oddać głos na wybranego katechetę, należy przejść na stronę plebiscytu i kliknąć "Lubię to" przy zdjęciu i opisie wybranego kandydata. Głosowanie potrwa do 13 marca do 23.59.

Przypominamy, że na zwycięzcę plebiscytu czeka zarówno statuetka jak i nagroda rzeczowa – tablet.

« 1 »

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zapisane na później

Pobieranie listy

Rekalma