Nowy numer 21/2018 Archiwum

Daj drugie życie rzeczom

Do piątku w Opolu trwa wiosenna akcja "Nie chomikuj".

Logo akcji "Nie chomikuj"   Logo akcji "Nie chomikuj" Pod hasłem: „Nie chomikuj – daj drugie życie swoim rzeczom” od poniedziałku trwa akcja zbierania rzeczy, które zalegają w szafach, piwnicach i na strychach.

Organizatorzy zachęcają, by w ramach wiosennych porządków oddać rzeczy, których już się nie używa, a nie są zniszczone. Chodzi o sprzęt sportowy czy elektronikę, odzież, książki, kosmetyki, środki czystości, a także artykuły spożywcze.

Wszystko to można przynosić od 16 do 20 marca do:

  • centrali Caritas (ul. Szpitalna 5A, w godzinach: 8-16),
  • Fundacji Football Academy (ul. Niedziałkowskiego 16A/1, w godzinach: 16-20),
  • Szkolnego Koła Caritas (ul. Plebiscytowa 5, w godzinach: 8-15).

Nie chodzi o przekazanie śmieci czy też zniszczonych przedmiotów, bo zebrane rzeczy Caritas Diecezji Opolskiej przekaże osobom będącym w potrzebie.

« 1 »

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zapisane na później

Pobieranie listy

Rekalma