Nowy numer 25/2018 Archiwum

Śniadanie w wielkanocny poranek

Misjonarze Oblaci zapraszają i dają okazję do zrobienia dobrego uczynku.

W parafii św. Eugeniusza de Mazenod w Kędzierzynie-Koźlu prowadzonej przez Misjonarzy Oblatów MN od lat organizowane jest wielkanocne śniadanie dla samotnych, bezdomnych i ubogich. Śniadanie zaczyna się po rezurekcji, czyli w niedzielę Zmartwychwstania Pańskiego po Mszy św. o godz. 6.

- W organizację śniadania w poranek wielkanocny włączają się wolontariusze, starsi i młodsi – informuje o. Dominik Ochlak OMI, wikariusz parafii na kędzierzyńskim Pogorzelcu.

Śniadanie wielkanocne będzie przygotowane z darów jakie złożą do wystawionych koszy wierni przynoszący w Wielką Sobotę  do kościoła potrawy do poświęcenia. Święcenie pokarmów w parafii oblackiej będzie odbywać się co godzinę od 11.00 do 16.00. Ze złożonych darów powstaną także paczki dla rodzin wielodzietnych.

« 1 »

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zapisane na później

Pobieranie listy

Rekalma