Nowy numer 24/2018 Archiwum

Przyjedź na Wrzosolę

Jeszcze można zgłosić się do udziału w Przeglądzie Scholi Liturgicznych - Wrzosola 2015.

Tegoroczna Wrzosola odbędzie się w sobotę, 25 kwietnia, jak zwykle w parafii św. Józefa Robotnika we Wrzoskach. Mogą na nią przyjechać schole liturgiczne, które ubogacają śpiewem liturgię. Rok temu w ramach przeglądu prezentowały przygotowany repertuar a najlepsi wykonawcy zostali nagrodzeni.

Tegoroczna Wrzosola będzie miała charakter warsztatów, które poprowadzi Anna Szczędzina, organistka i dyrygentka prowadząca chór Diecezjalnego Instytutu Muzyki Kościelnej i ucząca gry na organach, która prócz ogromnej energii ma dar przekazywania swoich umiejętności.

W drugiej części gośćmi Wrzosoli będą siostry zakonne, które z okazji Roku Życia Konsekrowanego poprowadzą nabożeństwo.

Przegląd rozpocznie się o godz. 9:00 w kościele parafialnym we Wrzoskach, zaś zakończy ok. godz. 13:00.

Zgłoszenia udziału można przesyłać do 19 kwietnia 2015, tylko drogą elektroniczną wypełniając formularz zamieszczony na stronie internetowej: http://dmk.diecezja.opole.pl/schole/informacje-dla-scholi/przegl%C4%85dy-s/64-regulamin-wrzosola-2015.html.

« 1 »
oceń artykuł

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zapisane na później

Pobieranie listy

Rekalma