Nowy numer 3/2021 Archiwum

Wakacyjne propozycje dla marianek

Letnie rekolekcje Dzieci Maryi odbędą się w pięciu terminach.

Ks. Mariusz Sobek i ks. Tomasz Gruca z diecezjalnego duszpasterstwa Dzieci Maryi zapraszają do udziału w wakacyjnych rekolekcjach, które odbędą się w Głogówku, Raciborzu-Miedoni, Leśnicy i Nysie.

Od 4 do 12 lipca w klasztorze oo. franciszkanów konwentualnych w Głogówku odbędzie się kurs dla już ustanowionych animatorek Dzieci Maryi. Te rekolekcje poprowadzi ks. Mariusz Sobek.

Dla dziewczynek ze szkoły podstawowej w tym roku zaplanowane zostały dwa turnusy w terminie od 10 do 17 lipca. Jeden odbędzie się w Diecezjalnym Domu Formacyjnym w Raciborzu-Miedoni i poprowadzi go ks. Tomasz Gruca, a drugi w Leśnicy w domu Sióstr Służebniczek NMP, a poprowadzi ks. Łukasz Florczyk.

Marianki od IV klasy szkoły podstawowej i z klas gimnazjalnych są zaproszone na rekolekcje w Raciborzu-Miedoni od 1 do 9 sierpnia, a także w Nysie w domu rekolekcyjnym przy klasztorze księży werbistów od 23 do 30 sierpnia.

Rekolekcje rozpoczynają się kolacją w dzień przyjazdu o 18.00, a kończą ostatniego dnia obiadem ok. 13.00. - Liczba miejsc jest ograniczona, dlatego o przyjęciu decyduje kolejność zgłoszeń. Przyjmujemy maksymalnie po 5-6 dziewczyn z jednej parafii - wyjaśnia ks. Mariusz Sobek.

Zgłoszenia do 20 czerwca można przesyłać tylko na adres mejlowy: msobek@poczta.fm. Należy podać imiona i nazwiska uczestniczek, nazwę parafii i adres opiekuna.

« 1 »

Wyraź swoją opinię

napisz do redakcji:

gosc@gosc.pl

podziel się

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama