Nowy numer 49/2018 Archiwum

Nie lękajcie się

Urodziny św. Jana Pawła II. Dwa spektakle poetycko-muzyczne: w Opolu i na Szwedzkiej Górce.

Proboszczowie parafii katedralnej i w Ścinawie Małej, władze gminy Korfantów, stowarzyszenie „Galeria A-Kwadrat” oraz Klub Związków Twórczych w Opolu zapraszają na spektakle poetycko-muzyczne pt. „Nie lękajcie się… czyli urodziny św. Jana Pawła II”. Zaplanowano je na sobotę i niedzielę przed dniem urodzin Karola Wojtyły (18 maja).

W opolskiej katedrze spektakl odbędzie się 16 maja (sobota) o godz. 17 , a  17 maja (niedziela) o godz. 16.45 w sanktuarium Matki Boskiej Bolesnej na Szwedzkiej Górce (gm. Korfantów).

W programie: wiersze opolskich poetów, występy chórów dziecięcych, młodzieżowych i wokalistów (na Szwedzkiej Górce zaśpiewa burmistrz Korfantowa Janusz Wójcik z córką Żanetą oraz Maria Rusiecka).

Autorem scenariusza i realizatorem spektakli jest Marek Krassowski, prezes Klubu Związków Twórczych w Opolu.

« 1 »

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zapisane na później

Pobieranie listy