Nowy numer 50/2018 Archiwum

Czuwaj z nimi!

Konsekrowani zapraszają do Winowa na czuwanie przed Zesłaniem Ducha Świętego.

Siostry szensztackie z Winowa wraz z siostrami ze zgromadzeń obecnych w Opolu i ojcami franciszkanami zapraszają wszystkich chętnych na „Czuwanie z konsekrowanymi przed Zesłaniem Ducha Świętego”.

– Będzie to jedyne w swoim znaku wspólnotowe czuwanie w Roku Życia Konsekrowanego. Ufamy, że wspólna modlitwa nie tylko przyniesie obfite owoce łaski i darów Ducha Świętego dla uczestników, ale także będzie czytelnym świadectwem odpowiedzialności nas, osób konsekrowanych, za całą naszą diecezję – podkreśla s. Kamila, przełożona winowskiej wspólnoty sióstr szensztackich. – W intencje czuwania będą włączeni nowo wyświęceni kapłani, sprawy ojczyzny oraz osoby, które potrzebują szczególnego wsparcia, a także prośba o nowe powołania i wszelkie intencje wspólnot konsekrowanych – wylicza.

Czuwanie odbędzie się w sobotę 23 maja w kościele Ducha Świętego w Winowie, przy Sanktuarium Matki Bożej Trzykroć Przedziwnej. Rozpoczęcie Nieszporami o 18.30.

Dla chętnych organizowane jest wspólne piesze przejście pielgrzymkowe z kościoła oo. franciszkanów do Winowa. Zbiórka o 17.00.

Szczegółowy program czuwania:

  • 18.30 – Nieszpory,
  • 19.15 – Msza św z procesjonalnym przejściem do Sanktuarium MTA,
  • 21.00 – adoracja Najświętszego Sakramentu, Akatyst do Ducha Świętego,
  • 22.00 – rozesłanie.
« 1 »

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zapisane na później

Pobieranie listy