Nowy Numer 29/2018 Archiwum

Luteranie zapraszają na muzyczny weekend

Wisła dopłynie do Odry – zapowiada ks. Wojciech Pracki.

W najbliższą sobotę i niedzielę (13 i 14 czerwca) w zborze parafii ewangelicko-augsburskiej w Opolu (ul. Pasieczna 12) wystąpią dwa chóry ewangelików z ziemi cieszyńskiej.

- 13 czerwca Wisła „dopłynie” do Odry, tzn. nad Odrą wystąpi chór mieszany parafii w Wiśle – zapowiada ks. Wojciech Pracki, proboszcz luterańskiej parafii w Opolu.

Początek koncertu o godz. 17, wstęp wolny.

Natomiast w niedzielę o godz. 10.30 podczas nabożeństwa wystąpi chór dziecięcy „Hosanna” parafii ewangelicko-augsburskiej z  Cieszyna (w tej parafii działa … 12 chórów!). Dzieci zagrają m.in. na cymbałach.

« 1 »

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zapisane na później

Pobieranie listy

Rekalma