Nowy numer 28/2018 Archiwum

Będzie wyjątkowy gość

Zapraszamy na pielgrzymkę mężczyzn i młodzieńców na Górę Świętej Anny.

W bieżącym wydaniu papierowym „Gościa Opolskiego” (na 21 czerwca) opublikowaliśmy informację o tym, że specjalnym gościem tegorocznej pielgrzymki mężczyzn i młodzieńców na Górę Świętej Anny będzie kardynał Gerhard Müller, prefekt Kongregacji Nauki Wiary.

Tymczasem już po wydrukowaniu nakładu okazało się, że nastąpiła zmiana i  uroczystej Mszy św. w grocie lurdzkiej w niedzielę 28 czerwca o godz. 10 będzie przewodniczył nuncjusz apostolski w Polsce abp Celestino Migliore, a nie kard. G. Müller. Mszę św. pod przewodnictwem Nuncjusza koncelebrować będą m.in. biskupi opolscy i gliwiccy oraz tegoroczni neoprezbiterzy.

Pielgrzymka rozpocznie się w sobotę (27 czerwca) wieczorem, o godz. 18.30.

« 1 »

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zapisane na później

Pobieranie listy

Rekalma