Nowy numer 21/2018 Archiwum

Mamy zaproszenia dla Czytelników na koncert Doroty Miśkiewicz

Piątkowy wieczór z dobrą muzyką w Krapkowicach.

W najbliższą środę w Krapkowickim Domu Kultury rozpoczną się IV Warsztaty Wokalne „Uwolnij głos”. Udział w nich weźmie 50 uczestników, którzy pod kierownictwem Doroty Miśkiewicz, Żanety Plotnik i Pawła Tomaszewskiego będą poznawali tajniki prawidłowej emisji głosu. Finałem warsztatów będzie koncert Doroty Miśkiewicz - znakomitej polskiej wokalistki jazzowej, skrzypaczki, kompozytorki, autorki tekstów. Wystąpi ona ze swoim zespołem oraz uczestnikami krapkowickich warsztatów muzycznych. Odbędzie się on w Krapkowickim Domu Kultury w piątek 3 lipca o godz. 20.

Dla naszych Czytelników mamy dwa podwójne zaproszenia na ten koncert. Otrzymają je ci, którzy jako pierwsi wyślą po adres opole@gosc.pl  email o tytule Dorota Miśkiewicz, a w jego treści podadzą swoje imię i nazwisko.

« 1 »

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zapisane na później

Pobieranie listy

Rekalma