Nowy numer 25/2018 Archiwum

Oratorium papieskie

Już w niedzielę w Opolu odbędzie się koncert "Jan Paweł II - człowiek, który wzmocnił nasze serca".

Uroczysty koncert pamięci papieża Polaka łączy oratoria i arie wielkich kompozytorów (m.in. Bacha, Cacciniego, Francka i Schuberta) z ulubionymi pieśniami św. Jana Pawła II.

Wystąpi zespół Believers, który tworzą artyści scen operowych i muzycy działający w wielu projektach ewangelizacyjnych w całym kraju, absolwenci i studenci Akademii Muzycznej w Katowicach.

Oratorium „Jan Paweł II – człowiek, który wzmocnił nasze serca” odbędzie się w kościele księży jezuitów pw. Najświętszego Serca Pana Jezusa w Opolu (ul. Czaplaka 1) w niedzielę 26 lipca o 13.30.

Wstęp na koncert jest wolny.

« 1 »

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zapisane na później

Pobieranie listy

Rekalma