Nowy numer 04/2020 Archiwum

Benedyktyn na skupieniu róż

Już w najbliższą sobotę (5 września) w Winowie odbędzie się diecezjalny dzień skupienia dla członków Róż Różańcowych.

Członkowie wspólnot Żywego Różańca są najliczniejszą grupą modlitewną, dlatego organizatorzy – ks. Mariusz Sobek, ks. Waldemar Klinger i Siostry Szensztackie – proponują dwa terminy jesiennych dni skupienia. 5 września – dla osób z rejonów duszpasterskich Opole i Kluczbork, a dla osób z rejonów Nysa i Racibórz – 3 października.

Program obydwu dni będzie identyczny, a gościem – konferencjonistą będzie o. Ludwik Mycielski OSB, doktor teologii, założyciel klasztoru benedyktyńskiego w Biskupowie k. Nysy, autor kilkunastu książek.

Dzień skupienia rozpocznie się o 10.00 w sanktuarium Matki Bożej Przedziwnej. Po konferencji, adoracji Najświętszego Sakramentu i możliwości skorzystania z sakramentu pokuty o 11.30 rozpocznie się Msza św., której będzie przewodniczył bp Paweł Stobrawa. Potem czas na posiłek (organizatorzy oferują herbatę, kanapki trzeba przywieźć ze sobą), spotkanie z siostrami i modlitwa różańcowa. O 15.00 nabożeństwo rozesłania.

« 1 »
Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama