Nowy numer 21/2018 Archiwum

Konsekracja czy konserwacja?

Już wkrótce u jezuitów w Gliwicach odbędzie się ważna konferencja dla osób duchownych i konsekrowanych.

"Ku konsekracji czy konserwacji? Więź w życiu osób duchownych i konsekrowanych" – to temat spotkania, które organizuje Jezuicki Ośrodek Pomocy Psychologicznej i Duchowej "Źródło" i Centrum Kształcenia i Dialogu "Theotokos", również prowadzone przez jezuitów. Do wygłoszenia wykładów zaproszono doświadczonych psychologów chrześcijańskich. W programie znalazły się tematy: "Budowanie relacji przywiązania jako baza dla regulacji emocji" (dr Teresa Jadczak-Szumiło), "Zaburzenia zachowania a style przywiązania" (mgr Katarzyna Cholewa), "Czynniki mające wpływ na zaburzenia relacji przywiązania" (dr Teresa Jadczak-Szumiło), "Regulacja emocji jako efekt stylu przywiązania. Nasze ograniczenia w dorosłości" (mgr Emil Szumiło), "Świadome i nieświadome unikanie więzi w życiu osób duchownych i konsekrowanych" (ks. dr Krzysztof Grzywocz).

Konferencja odbędzie się 17 października od 9.00 do ok. 16.00 w siedzibie organizatorów przy sanktuarium MB Kochawińskiej  (ul. Kopernika 63a, wejście C od ogrodu). Zgłoszenia przyjmowane są do 10 października, jest możliwość przyjazdu dzień wcześniej. Zapisy odbywają się drogą e-mailową. Więcej informacji: www.zrodlojezuici.blogspot.com.

 

« 1 »
oceń artykuł

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zapisane na później

Pobieranie listy

Rekalma