Nowy numer 21/2018 Archiwum

Młodzi dla katedry

W piątek wieczorem na placu Katedralnym w Opolu odbędzie się koncert charytatywny. Zaśpiewa Kamil Bednarek.

Koncert charytatywny „Młodzi dla Katedry” odbędzie się w piątek 25 września o 18.30 na placu Katedralnym w Opolu. Jako support wystąpi raper ks. Jakub Bartczak.

– Celem koncertu jest nie tylko wsparcie renowacji katedry. To ma być również ważne wydarzenie dla duszpasterstwa młodzieży. Wydarzenie, które zintegruje młodzież i pokaże ideę Światowych Dni Młodzieży – podkreśla ks. Łukasz Knieć, diecezjalny duszpasterz młodzieży. 

– To będzie koncert artysty, którego młodzi cenią i lubią, i który ma młodzieży coś konkretnego do przekazania – dopowiada ks. Knieć.

Do wejścia na koncert upoważnia posiadanie cegiełki wykupionej na rzecz renowacji katedry opolskiej. Cegiełki w wysokości 25 zł będzie można nabyć przed koncertem przy wejściu na plac Katedralny, a także wcześniej w czterech miejscach: w kancelarii parafii katedralnej w Opolu; w sekretariacie Diecezjalnej Poradni Rodzinnej w Diecezjalnym Centrum Życia i Rodziny (pl. Katedralny 4); w Centrum ŚDM w diecezji opolskiej (plac Mickiewicza 1 w Opolu, od poniedziałku do piątku od 10.00 do 13.00 oraz od 18.00 do 20.00); w Wydawnictwie i Drukarni Świętego Krzyża w Opolu (ul. Katedralna 4).

Koncert, na który zaproszeni są wszyscy, nie tylko młodzież, organizują parafia Podwyższenia Krzyża Świętego w Opolu i Kapituła Odnowy Katedry Opolskiej. Współorganizatorem koncertu jest Centrum ŚDM w diecezji opolskiej, a pomysłodawcą firma ECO – Energetyka Cieplna Opolszczyzny, która opłaciła gażę artysty.

« 1 »

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zapisane na później

Pobieranie listy

Rekalma