Nowy numer 43/2020 Archiwum

Jak umocnić rodzinę?

Specjaliści w winowskiej Akademii Rodziny chętnie podpowiedzą. Trwa nabór do nowej edycji warsztatów dla młodych stażem małżonków.

Pod nazwą Akademia Rodziny już po raz piąty w Winowie startuje roczny cykl warsztatów dla młodych małżeństw - do około 10. roku stażu małżeńskiego. Ten cykl skupiony jest na odkrywaniu i pogłębianiu tajemnicy małżeństwa.

Spotkanie informacyjne odbędzie się w sobotę 3 października w Sanktuarium Matki Bożej Trzykroć Przedziwnej Winowie (obok kościoła parafialnego w Winowie). Rozpoczęcie o 16.00.

- Nasza inicjatywa wychodzi naprzeciw potrzebom wzmacniania rodzin i budowania trwałych, bogatych duchem małżeństw - podkreśla Jerzy Mika, który wraz z żoną czuwa nad organizacją cyklu warsztatów w Winowie. - Do czerwca 2016 roku spotkamy się 10 razy. Co miesiąc będzie odbywał się jeden dzień warsztatów ze specjalistami od wychowania, kierowania, organizacji czasu, rozwiązywania problemów, etyki życia małżeńskiego, a także z przedstawicielami wspólnot rodzinnych.  Wszystko będzie podporządkowane budowaniu więzi małżonków - wylicza Jerzy Mika.

Każde spotkanie w ramach Akademii Rodziny rozpocznie się Mszą św. Ważnym momentem będzie również wspólny, rodzinny obiad dla wszystkich uczestników. Wykłady i warsztaty poprowadzi zespół specjalistów z różnych dziedzin; wśród nich: psycholog, pedagog, duszpasterz, małżonkowie.

Organizatorzy zapewniają program dla dzieci.

Zgłoszenia przyjmowane są telefonicznie: Jerzy Mika (600 309 617), Marzena Mika (692 112 157), a także mejlowo: winow@akademia-rodziny.pl. Więcej szczegółów na stronie: rodzina.winow.pl/o-nas.

« 1 »

Wyraź swoją opinię

napisz do redakcji:

gosc@gosc.pl

podziel się

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama