Nowy numer 44/2020 Archiwum

Ulgowy październik dla studentów

Uwaga! Rabaty, abolicja i inne ulgi w Wojewódzkiej Bibliotece Publicznej.

 

Wojewódzka Biblioteka Publiczna po raz kolejny organizuje akcję „Studencki Październik”. Z ulg i promocji dostępnych od pierwszego do ostatniego dnia października mogą skorzystać wszyscy opolscy studenci.

Każdy student, który zgłosi się w tym okresie do WBP (ul. Piastowska 18-20) otrzyma 100-procentowy rabat na wydanie lub przedłużenie karty bibliotecznej na cały rok. Ponadto otrzyma bezpłatny kod do naukowej bazy I-BUK.

Również zapominający o wypożyczonych książkach będą mogli skorzystać z abolicji. Książki przetrzymane od 1 do 4 miesięcy ponad okres wypożyczenia będą mogli zwrócić bez kar regulaminowych.

Studenci, którzy posiadają karty biblioteczne uzyskają pomoc w doborze literatury naukowej, a nawet więcej - bezpłatnie sporządzone zostaną dla nich zestawy bibliograficzne do prac semestralnych.

Będzie można także zarezerwować stanowisko komputerowe z dostępem do internetu i skanera (bezpłatnie, bez ograniczenia czasowego, warunek – ważna karta biblioteczna).

Natomiast przez cały rok akademicki, w każdą środę studentom przysługują 50-procentowe zniżki na wydawanie i przedłużanie karty bibliotecznej na rok.

« 1 »

Wyraź swoją opinię

napisz do redakcji:

gosc@gosc.pl

podziel się

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama