Nowy numer 21/2018 Archiwum

Po Mszy wystawa i kremówki

Obrazy o życiu i duchowości Jana Pawła II można będzie oglądać już od soboty w Otmuchowie.

Wizerunki papieża są dziś w niemal każdym kościele. Tu witraż papieski w kościele Podwyższenia Krzyża Świętego w Niwnicy   Wizerunki papieża są dziś w niemal każdym kościele. Tu witraż papieski w kościele Podwyższenia Krzyża Świętego w Niwnicy Karina Grytz-Jurkowska /Foto Gość

Już w sobotę, 10 października w Otmuchowie nastąpi uroczyste otwarcie wystawy pt. „Światło i Tajemnica”. Poświęcona jest ona życiu i duchowości Jana Pawła II.

Obrazy autorstwa malarki Ewy Michalskiej będzie można oglądać w kościele parafialnym pw. św. Mikołaja i Franciszka Ksawerego w Otmuchowie.

Otwarcie wystawy po Mszy św. wieczornej poprzedzi obchody Dnia papieskiego.

W tym dniu, po Eucharystii, nie braknie także okazji do zjedzenia papieskich kremówek.

Msza św. rozpoczyna się o 18.00.

Wystawa będzie dostępna dla oglądających od 10 października do 31 października, w godzinach otwarcia kościoła (tj. od 7.00 do 19.00).

Organizatorami są Miejsko-Gminny Dom Kultury w Otmuchowie oraz Krystyna Posadowska i Hanna Bień.

« 1 »
oceń artykuł

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zapisane na później

Pobieranie listy

Rekalma