Nowy numer 33/2018 Archiwum

Europejska pielgrzymka myśliwych

Ks. Jan Kornek zaprasza do sanktuarium w Dubie nad Moravou. Będą orły, sokoły, wabienie jelenia i wiele dodatkowych atrakcji.

W najbliższą sobotę (24.10) w sanktuarium Matki Bożej w Dubie nad Moravou, gdzie od dziesięciu lat proboszczem jest pochodzący z podopolskiego Folwarku ks. Jan Kornek, odbędzie się VIII Europejska Pielgrzymka Myśliwych. Jej program jak zwykle jest bogaty i zapowiada się interesująco.

Pielgrzymka rozpocznie się o godz. 10 występem zespołu „Brzezowianka”, o 10.15 zabrzmią myśliwskie sygnały.  

O 10.30 w kościele gdzie znajduje się łaskami słynący obraz Matki Boskiej Mszę św. ku czci św. Huberta odprawi bp Pavel Posád, biskup pomocniczy diecezji czeskobudziejowickiej.

O godz. 12 przewidziany jest czas na obiad, a o 13 rozpoczną się atrakcje „myśliwskie” jak: wabienie jelenia i prezentacja ptactwa łownego (orły, sokoły i inne).

Pielgrzymka zakończy się o godz. 14 koncertem „Leśnej orkiestry” - trębaczy z gminy Komprachcice.

« 1 »

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zapisane na później

Pobieranie listy

Rekalma