Nowy Numer 29/2018 Archiwum

Jesteśmy na Facebooku

Polub nasz profil, aby nie przegapić żadnej informacji z diecezji i regionu.

Zachęcamy do kliknięcia "Lubię to!" oraz zapraszania swoich znajomych do polubienia strony   Zachęcamy do kliknięcia "Lubię to!" oraz zapraszania swoich znajomych do polubienia strony Gość Opolski Do naszego serwisu internetowego dołączyliśmy profil na portalu społecznościowym: www.facebook.com/gosc.opolski.

Facebook to miejsce w cyberprzestrzeni, gdzie można dzielić się artykułami i polecać sobie zdjęcia czy filmy. Tak więc na profilu "Gościa Opolskiego", który założyliśmy przed kilkoma dniami, Czytelnicy odnajdą informacje o bieżących wydarzeniach z życia Kościoła opolskiego i regionu, ciekawe zdjęcia, zapowiedzi wydarzeń, które objęliśmy patronatem medialnym, a także informacje o zawartości najnowszych wydań naszego tygodnika.

Zapraszamy do dołączenia do grona naszych fanów, do dzielenia się zamieszczanymi informacjami z innymi, do komentowania i lajkowania publikowanych tekstów i zdjęć.

« 1 »
TAGI:

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zapisane na później

Pobieranie listy

Rekalma