Nowy numer 08/2020 Archiwum

Śp. ks. Marcin Szewczuk

Pogrzeb odbędzie się w środę 30 grudnia w Niemysłowicach, w rodzinnej parafii zmarłego kapłana.

W sobotę 26 grudnia po ciężkiej chorobie zmarł ks. Marcin Szewczuk. Miał 37 lat.

Święcenia kapłańskie otrzymał 29 maja 2004 roku. Najpierw był wikariuszem w parafii Najświętszego Serca Pana Jezusa w Zawadzkiem. Od sierpnia 2007 roku posługiwał w parafii Matki Boskiej Bolesnej w Kędzierzynie-Koźlu (Kłodnica), a od sierpnia 2011 roku był wikariuszem w parafii św. Mikołaja w Krapkowicach.

Właśnie w Krapkowicach, w kościele św. Mikołaja dziś (29 grudnia) o 16.00 odbędzie się eksportacja. Natomiast pogrzeb odbędzie się w środę 30 grudnia o 11.00 w parafii św. Anny w Niemysłowicach, czyli w rodzinnej parafii śp. ks. Marcina Szewczuka.

« 1 »

Polecamy

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama