GN 24/2018 Archiwum

Karnawałowe przebrania mile widziane

W niedzielę na Górze św. Anny spotkają się biegacze. Będzie pielgrzymka i bieg.

Pielgrzymka Biegaczy na Górę św. Anny i III Karnawałowy Bieg Górski "Pielgrzym" odbędą się w niedzielę 3 stycznia. Msza św. w annogórskiej bazylice rozpocznie się o 10.00. A od 11.15 przy Domu Pielgrzyma rozpoczną się pierwsze starty dla biegaczy. Kolejno pobiegną przedszkolaki (na dystansie 313 m), dzieci ze szkół podstawowych (600 m) i młodzież gimnazjalna (1400 m). Odbędzie się również bieg rodzinny.

Natomiast o 12.30 planowany jest start biegu głównego, na niespełna 5-kilometrowym dystansie (2 pętle po 2,3 km). - Na trasie miejscami będzie asfalt i kostka brukowa, ale także ścieżki i dukty leśne, tzw. teren górski. W przypadku oblodzenia lub obfitych opadów śniegu zachęcamy, by zadbać o odpowiednie obuwie - podkreśla Piotr Orian, organizator biegu.

Dla wszystkich uczestników przewidziana jest ciepła herbata, gęsta grochówka, a także pamiątkowe medale, które będą wręczane około 14.00 w Sali Kolbego w Domu Pielgrzyma.

- Jest to bieg karnawałowy, dlatego warto podkreślić, że jeśli ktoś podczas biegu będzie ciekawie przebrany, zostanie nagrodzony - dopowiada Piotr Orian.

Więcej szczegółów - TUTAJ

« 1 »

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zapisane na później

Pobieranie listy

Rekalma