Nowy numer 28/2018 Archiwum

Śpiewnik Kolędowy

Już wkrótce kolejna okazja do wspólnego śpiewania i posłuchania opowieści prof. Jana Miodka.

Po udanym spotkaniu na Śpiewniku Patriotycznym Diecezjalna Fundacja Ochrony Życia i Diecezjalny Instytut Muzyki Kościelnej zaprasza na drugą odsłonę Opolskiego Śpiewnika Rodzinnego.

Tym razem będzie to okazja do wspólnego pośpiewania znanych i mniej popularnych kolęd oraz pastorałek.

- Śpiewnik Kolędowy nawiązywać będzie do ciepłej, rodzinnej atmosfery Świąt Bożego Narodzenia. Rodzinne muzykowanie uświetni swą obecnością prof. Jan Miodek, który przybliży rozśpiewanym Opolanom tradycje i znaczenie pieśni bożonarodzeniowych. Śpiewać każdy może - dzieci, młodzież, rodzice i dziadkowie – zapraszają do udziału w tym największym chórze Opolszczyzny organizatorzy.

Spotkanie rozpocznie się w piątek 15 stycznia o godz. 19.00 w auli Wyższego Seminarium Duchownego w Opolu (ul. Drzymały 1a).

Kolędowanie będą prowadzić i dyrygować tak jak poprzednio muzycy z DIMK - Tadeusz Eckert i Anna Szczędzina, akompaniament zapewni Maciej Lamm.

Po bezpłatne wejściówki można zgłaszać się do siedziby DFOŻ (przy pl. Katedralnym 4) lub na portiernię Wydziału Teologicznego Uniwersytetu Opolskiego (ul. Drzymały 1a).

« 1 »
oceń artykuł

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zapisane na później

Pobieranie listy

Rekalma