Nowy numer 44/2020 Archiwum

Podajemy wyniki głosowania

Konkurs na zdjęcie szopki bożonarodzeniowej rozstrzygnięty.

Wczoraj (niedziela 10 stycznia) o północy zakończyło się głosowanie w naszym konkursie na najpiękniejsze zdjęcie szopki bożonarodzeniowej.

O emocjach, jakie towarzyszyły głosowaniu, świadczą same liczby – dwoje uczestników z największą liczbą „plusów” osiągnęło wyniki w granicach 1400. Niektórzy internauci byli najwyraźniej tak rozemocjonowani tą rozgrywką, że oddawali głosy jeszcze grubo po północy. Te głosy jednak – zgodnie z regulaminem – nie zostały zaliczone. Głosować można było tylko do północy.

O zajęciu pierwszego lub drugiego miejsca decydowały dosłownie ostatnie minuty głosowania. Załączamy widok zrzutów ekranowych z wynikami, jakie uzyskały dwa rywalizujące zdjęcia – obydwie strony zostały jednocześnie odświeżone o godz.0.00 11 stycznia.

Troje uczestników uzyskało wyniki o ponad tysiąc lub o kilkaset głosów wyższe od pozostałych uczestników. Z pewnością świadczy to o ich umiejętności internetowego gromadzenia i zyskiwania głosów sympatyków. Jednocześnie chcemy podkreślić, że nie oznacza to, że zdjęcia czy szopki prezentowane przez pozostałych uczestników konkursu były w jakikolwiek sposób gorsze. W każdej z nadesłanych szopek można dostrzec coś wyjątkowego, zachwycającego i wzruszającego. Wystarczy wczytać się w opisy pod niektórymi zdjęciami. Ile w nich przejawia się miłości do Dzieciątka Jezus i radości świąt Bożego Narodzenia!

Dlatego postanowiliśmy, że wszyscy uczestnicy otrzymają od nas niewielki prezent (prześlemy pocztą, o cierpliwość prosimy). Wszystkim bardzo dziękujemy!

Podajemy wyniki głosowania   Wynik głosowania na zdjęcie Kingi Kraszewskiej repr. Andrzej Kerner /Foto Gość I wreszcie, na koniec, uroczyście ogłaszamy, że I miejsce w naszym konkursie zdobył Dariusz Kwosek z Dobrzenia Wielkiego (1411 głosów), II miejsce – Kinga Kraszewska z Wojnowic (1391 głosów) a III – Vanessa Kopton z Polskiej Nowej Wsi - 909.

Nagrodą specjalną wyróżniamy Agatę Szpulak, misjonarkę świecką, która nadesłała zdjęcie szopki z Boliwii.

 

« 1 »

Wyraź swoją opinię

napisz do redakcji:

gosc@gosc.pl

podziel się

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama