Nowy numer 3/2021 Archiwum

"Bohater katechezy" już wybrany

Internauci tytuł przyznali ks. Łukaszowi Żabie z Olesna.

O północy zakończyło się internetowe głosowanie w 3. edycji plebiscytu "Bohater katechezy" diecezji opolskiej, organizowanego przez Katolickie Stowarzyszenie "Civitas Christiana". Najwięcej facebookowych polubień (aż 866) zdobył ks. Łukasz Żaba, katecheta w Zespole Szkół Zawodowych w Oleśnie.

Kolejne miejsca zajęły: Małgorzata Chalińska z Zespołu Szkół Ogólnokształcących nr III z Oddziałami Dwujęzycznymi w Opolu (506 głosów), Joanna Kostorz z Zespołu Szkół Licealno-Technicznych w Kluczborku (429 głosów), Barbara Stupnicka z Zespołu Szkół Ekonomicznych w Nysie (289 głosów) oraz Angelika Gricman z II LO w Kędzierzynie-Koźlu (190 głosów).

Organizatorzy wyjaśniają, że szósta kandydatura w trakcie trwania głosowania została wycofana z plebiscytu na prośbę samej zainteresowanej.

Wręczenie nagród odbędzie się podczas uroczystego podsumowanie konkursów organizowanych przez Wydział Katechetyczny Kurii Diecezjalnej w Opolu. Galę zaplanowano 19 maja o 10.30 w auli seminaryjnej w Opolu.

Plebiscyt Bohater Katechezy odbywał się pod patronatem honorowym Wydziału Katechetycznego Kurii Diecezjalnej w Opolu oraz pod patronatem medialnym „Gościa Opolskiego”.

« 1 »

Wyraź swoją opinię

napisz do redakcji:

gosc@gosc.pl

podziel się

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama