Nowy numer 43/2020 Archiwum

Turniej futsalu księży

Do kibicowania reprezentacjom z czterech diecezji 30 stycznia w Strzelcach Opolskich zaprasza ks. Kostorz.

Zestaw meblowy, vouchery na rodzinne kolacje czy pobyty np. w ośrodku „Skowronek” w Głuchołazach, w „Rybaku” w Głębinowie, w hotelu-spa „Dębowe Wzgórze” oraz w hotelu Aspen w Podlesiu, a także sprzęt sportowy – to nagrody w konkursach, które przewidziane są dla kibiców podczas rozgrywek.

IV Turniej Piłkarski o puchar ks. prał. Zygmunta Lubienieckego pod hasłem „Rodzinne kibicowanie fair play” odbędzie się w sobotę 30 stycznia w hali sportowej Publicznego Gimnazjum nr 2 w Strzelcach Opolskich (ul. Kozielska 34). Zagrają m.in. księża z diecezji częstochowskiej, bielsko-żywieckiej, gliwickiej i opolskiej.

- Zapraszamy do wspólnego kibicowania wszystkich, zwłaszcza całe rodziny. Będą atrakcyjne konkursy zarówno dla najmłodszych, jak i dla starszych. Warto w ten sposób, dobrą rodzinną zabawą i sportowymi emocjami, rozpocząć czas ferii – zachęca ks. Jerzy Kostorz.

W poprzednich rozgrywkach dwa razy zwyciężała drużyna z diecezji gliwickiej, zaś rok temu puchar trafił do Częstochowy. Czy tym razem wygrają opolanie?

Początek imprezy dla kibiców o 16.00, choć rozgrywki rozpoczną się wcześniej. Wstęp wolny.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Wyraź swoją opinię

napisz do redakcji:

gosc@gosc.pl

podziel się

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama