Nowy numer 25/2018 Archiwum

Zaproszenie do "Ogródka Muzycznego"

Dla dzieci z podstawówek: zajęcia umuzykalniające, chóralne i gra na instrumencie.

- Zajęcia umuzykalniające, chóralne oraz nauka gry na instrumencie tworzą idealne warunki do zdobycia muzycznych umiejętności oraz rozwijania talentów - zachęcają organizatorzy „Ogródka Muzycznego”. To nowa forma działalności prowadzona przez Diecezjalny Instytut Muzyki Kościelnej stworzona z myślą o dzieciach ze szkół podstawowych. W "Ogródku Muzycznym" odkrywanie świata muzyki odbywa się poprzez zabawę, wspólne muzykowanie, słuchanie i wykonywanie koncertów oraz wycieczki.

Rozmowy kwalifikacyjne (dziecko w obecności rodzica lub opiekuna) do „Ogródka Muzycznego” odbędą się w piątek 19 lutego o godz. 15 w budynku Wydziału Teologicznego UO (Opole, ul. Drzymały 1a). 

Do przyjęcia wymagane są następujące dokumenty: formularz zgłoszeniowy (do pobrania na stronie www.dimk.diecezja.opole.pl) oraz świadectwo moralności rodziny wystawione przez proboszcza lub innego duszpasterza.

Szczegółowe informacje można uzyskać pod nr tel. 77 441 15 09, lub pisząc na adres e-mail: dimk@diecezja.opole.pl.

« 1 »

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zapisane na później

Pobieranie listy

Rekalma