Nowy numer 25/2018 Archiwum

Poślij dobrą myśl choremu

Wystarczy tylko taką myśl, życzenie napisać a wolontariusze fundacji Dr Clown zaniosą je pacjentom w Światowym Dniu Chorego.

– Nasza akcja nazywa się: „Wszystkiego dobrego dla chorego!” i polega na przekazaniu dobrych myśli, pozdrowień, życzeń zdrowia pacjentom Wojewódzkiego Centrum Medycznego – informuje Marta Szewerda, rzeczniczka opolskiego oddziału Fundacji „Dr Clown”.

Wystarczy na dowolnej karteczce wypisać życzenia i pozytywne myśli, podpisać się imieniem, dodać swój wiek lub miejscowość. Karteczki można wrzucać do oznakowanych skrzyneczek, które znajdują się w kawiarniach: Book a Coffee, Coffee moment, Cellarium Doxa, a także w Teatrze Lalki i Aktora oraz Miejskiej Bibliotece Publicznej w Opolu. Życzenia chorym można przekazywać do czwartku do godz. 12. Potem wolontariusze Fundacji "Dr Clown" zaniosą je do dzieci i dorosłych przebywających w szpitalu. Każdy pacjent wylosuje życzenie dla siebie napisane przez konkretną osobę.

Do akcji mogą włączyć się także osoby spoza Opola. Wystarczy wysłać treść życzeń pod adres e-mail opole@drclown.pl lub w komentarzu na fanpage’u – www.facebook.com/DrClownOpole. Wolontariusze przepiszą je kartkę i takie życzenia również dotrą do chorej osoby.

Opolscy klowni odwiedzą WCM 11 lutego, w Światowym Dniu Chorego. Będzie im towarzyszyła aktorka opolskiego Teatru Lalki i Aktora, która przygotowała przedstawienie dla pacjentów.

 

 

« 1 »

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zapisane na później

Pobieranie listy

Rekalma