Nowy numer 25/2018 Archiwum

Zawierzą maturę Matce Bożej

Diecezjalne duszpasterstwo młodzieży zaprasza maturzystów wraz z nauczycielami, katechetami i duszpasterzami na pielgrzymkę na Jasną Górę.

Pielgrzymka Maturzystów Diecezji Opolskiej na Jasną Górę odbędzie się w środę 30 marca. Rozpoczęcie o 11.00, zakończenie o 14.30.

– Najpierw spotkamy się w auli o. Augustyna Kordeckiego, do której wejście znajduje się zaraz za bramą od strony parkingów, po lewej stronie. Tam o 11.00 zaplanowaliśmy konferencję – zaprasza ks. Jarosław Staniszewski z diecezjalnego duszpasterstwa młodzieży.

W drugiej części pielgrzymki maturzyści będą uczestniczyć w Mszy św., którą bp Rudolf Pierskała odprawi w ich intencji w Kaplicy Matki Bożej Jasnogórskiej.

Diecezjalne duszpasterstwo młodzieży zachęca do organizowania wspólnych wyjazdów w szkołach i parafiach.

Zgłoszenia uczestników przyjmowane są do 23 marca na adres mailowy: biuro@botafe.pl. W przesłanym zgłoszeniu należy podać nazwę szkoły i liczbę pielgrzymów.

« 1 »

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zapisane na później

Pobieranie listy

Rekalma