Nowy numer 24/2018 Archiwum

Ruszyły zapisy na Warsztaty Gospel

Warto się pośpieszyć. Liczba miejsc jest ograniczona, a chętnych nie brakuje. W tym roku warsztaty poprowadzą wyjątkowi goście.

- Warsztaty Gospel co roku cieszą się ogromną popularnością w naszym mieście i województwie. W ostatnich latach rokrocznie mieliśmy około 200 zgłoszeń i w efekcie podczas weekendowej pracy z profesjonalnymi instruktorami warsztatów powstawał wielki chór gospel, który na zakończenie warsztatów występował podczas koncertu finałowego. To robi wrażenie! – informuje Barbara Pieczyńska z działu promocji Filharmonii Opolskiej.

6. edycja Warsztatów Gospel organizowanych przez Filharmonię Opolską odbędzie się w weekend 28 – 29 maja br. Nowością tegorocznej edycji są „Gospel Kids” - warsztaty gospel dla dzieci w wieku 6 – 12 lat, które będą odbywać się równolegle (w sali kameralnej) pod okiem instruktorki Pauliny Rudawskiej. Warsztaty dla dorosłych poprowadzą David Daniel z Wielkiej Brytanii i Gabriela Gąsior. Na zakończenie warsztatów oba chóry – Warsztatów Gospel oraz Gospel Kids wystąpią podczas Koncertu Finałowego w sali koncertowej FO.

W warsztatach może wziąć udział praktycznie każdy. Nie ma przesłuchań kwalifikacyjnych, nie jest konieczne wcześniejsze doświadczenie śpiewania w chórze.

Więcej szczegółów na temat Warsztatów Gospel, tegorocznych instruktorów i zapisy TUTAJ.

- Warsztaty to niesamowita przygoda z muzyką gospel, doświadczenie wspólnego śpiewania w ogromnym chórze, kontakt z profesjonalistami od muzyki gospel i niesamowite wrażenia ze wspólnego występu na scenie sali koncertowej FO – zachęca Barbara Pieczyńska.

"Gość Opolski" jest patronem medialnym tegorocznych Warsztatów Gospel.

« 1 »

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zapisane na później

Pobieranie listy

Rekalma