Nowy Numer 29/2018 Archiwum

Fundament - rekolekcje ignacjańskie

Pięciodniowe rekolekcje w ciszy. Zaprasza o. Jacek Drabik SJ, duszpasterz akademicki z Opola.

- Rekolekcje w ciszy metodą św. Ignacego, z indywidualnym prowadzeniem, to doskonała okazja, by poznać niesamowity plan Boga względem człowieka. To szansa na poznanie celu stworzenia człowieka oraz innych stworzeń. Wszystko odbywa się w atmosferze modlitwy, ciszy, spotkania ze słowem Bożym i żywym Chrystusem w Eucharystii. Każdej osobie w tym czasie będzie towarzyszył kierownik duchowy - informuje o. Drabik SJ, duszpasterz akademicki z „Xaverianum”.

Rekolekcje pt. „Fundament” odbędą się 12-17 kwietnia w jezuickim Centrum  Kształcenia i Dialogu „Theotokos” w Gliwicach. Koszt - 300 zł. Istnieje możliwość dofinansowania - szczegóły pod adresem: jdrabik@jezuici.pl . Zapisy przyjmowane są do niedzieli (10 kwietnia).

« 1 »

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zapisane na później

Pobieranie listy

Rekalma