Nowy numer 2/2021 Archiwum

Wyśpiewaj Bogu miłość

Trwają zapisy do chóru Corpus Christi, który zaśpiewa na opolskim Koncercie Uwielbienia.

Wokaliści, muzycy i chórzyści w wieczór Bożego Ciała staną na scenie naprzeciw kilkutysięcznej publiczności, ale nie będą czuli się gwiazdami, bo będą tam, by uwielbiać Boga i pomóc wejść w tę modlitwę innym.

Ci, którzy chcieliby dołączyć do chóru Corpus Christi i stanąć na scenie Koncertu Uwielbienia, właśnie teraz mają na to szansę. Zapisy trwają do 1 maja.

Przygotowanie chóru koncertowego będzie odbywać się w ramach weekendowych Warsztatów Uwielbienia (7 i 8 maja oraz 21 i 22 maja), prowadzonych przez doświadczonych instruktorów śpiewu i chórmistrzów.

Warsztaty poprzedzone zostaną przesłuchaniem na podstawie pieśni, które organizatorzy prześlą po dokonaniu zgłoszenia. – Szczególnie zapraszamy panów, bo męskich głosów tradycyjnie brakuje. Panie, oczywiście, również bardzo gorąco i serdecznie zapraszamy do wspólnego śpiewu – podkreśla ks. Marcin Cytrycki.

Informacje o warsztatach i formularz zgłoszeniowy można znaleźć na stronie: koncertuwielbienia.pl.

Warsztaty odbędą się w Duszpasterstwie Akademickim Resurrexit w Opolu, a koszt udziału wynosi 70 zł.

Natomiast 7. Koncert Uwielbienia w Opolu odbędzie się 26 maja o 19.30 w parku na os. Armii Krajowej, w pobliżu kościoła Przemienienia Pańskiego.

Tak było w ubiegłym roku:

Ciebie Boże wielbimy (Te Deum laudamus) [Live] Koncert Uwielbienia, Opole 2015
D.A. Resurrexit Opole

« 1 »

Wyraź swoją opinię

napisz do redakcji:

gosc@gosc.pl

podziel się

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama