Nowy numer 49/2018 Archiwum

Noc Muzeów w Opolu po raz dziewiąty

Już za tydzień. Podajemy pełny program.

W przyszły piątek (13 maja)  o godz. 18 w sześciu opolskich muzeach i w Archiwum Państwowym rozpocznie się IX Noc Muzeów. Muzealna noc potrwa do północy. W tym czasie wstęp do wszystkich miejsc będzie bezpłatny.

Na uczestników oprócz darmowego zwiedzania w nocnym klimacie czeka kilkadziesiąt dodatkowych atrakcji: warsztatów, pokazów, prelekcji, spotkań, prezentacji etc. Na 300 uczestników, którzy na otrzymanych karnetach potwierdzą odnalezienie przynajmniej 3 „intruzów”, czyli obiektów niepasujących do charakteru ekspozycji, czekają dodatkowe upominki. Bezpłatne wejściówki na kameralny koncert Stanisław Soyki w Muzeum Polskiej Piosenki można odbierać od 10 maja w kasie Muzeum Śląska Opolskiego.

Jak było rok temu w czasie Nocy Muzeów, można zobaczyć TUTAJ

Cały program do pobrania poniżej.

« 1 »

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zapisane na później

Pobieranie listy