Nowy numer 50/2018 Archiwum

Mariusz Wlazły w „Xaverianum”

Znakomity siatkarz będzie gościem jezuickiego centrum już w najbliższą sobotę.

W najbliższą sobotę, 21 maja, w Jezuickim Ośrodku Formacji i Kultury „Xaverianum” (Opole, ul. o. Czaplaka 1 a) organizowany jest Xaveriański Dzień Mamy i Taty.

- Dosłownie  przed chwilą pan Mariusz Wlazły poinformował nas, że chce przybyć na spotkanie w sobotę ze studentami, młodzieżą i mieszkańcami Opola – informuje o. Jacek Drabik SJ, szef JOFiK „Xaverianum”.

Mariusz Wlazły, znakomity siatkarz, mistrz świata z 2014 rok i MVP tego turnieju, dziękując w ubr. za nagrodę „Żar Serca” przyznaną mu przez „Xaverianum” podkreślał znaczenie rodziny i wiary w swoim życiu.

Spotkanie rozpocznie się w godz. 10 w Auli o. J. Czaplaka SJ. Wstęp wolny.

« 1 »

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zapisane na później

Pobieranie listy