Nowy numer 21/2018 Archiwum

Zapraszamy na Koncert Dyplomowy

Mamy 4 podwójne zaproszenia dla naszych Czytelników! W programie: Webern, Ravel i Brahms.

W najbliższą sobotę, 11 czerwca, o godz. 18 w Filharmonii Opolskiej odbędzie się Koncert Dyplomowy, podczas którego zaprezentują się dyplomanci Akademii Muzycznej w Krakowie.

Orkiestrą Filharmoników Opolskich będzie dyrygował Nadim Husni, syryjski altowiolista, kompozytor i tegoroczny dyplomant w klasie dyrygentury AM w Krakowie, od wielu lat żyjący w Polsce. Solistką będzie Dominika Peszko, pianistka, pedagog, doktorantka tejże akademii.

Więcej na temat artystów i programu: TUTAJ.

Dla Czytelników naszego serwisu internetowego mamy 4 podwójne zaproszenia na ten koncert. Otrzymają je ci, którzy jako pierwsi napiszą e-mail na adres: opole@gosc.pl, w treści podając swoje imię i nazwisko.

« 1 »

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zapisane na później

Pobieranie listy

Rekalma