Nowy numer 21/2018 Archiwum

Uwolnij głos

To ostatnia chwila, żeby zapisać się na warsztaty wokalne w Krapkowicach. Tym razem z Mieczysławem Szcześniakiem.

Podczas warsztatów jest czas na ćwiczenia z grupą i indywidualne   Podczas warsztatów jest czas na ćwiczenia z grupą i indywidualne Karina Grytz-Jurkowska /Foto Gość Dziś upływa termin zgłoszeń chętnych do udziału w V Warsztatach Wokalnych Uwolnij Głos 2016.

Organizatorzy zapraszają zarówno młodych jak i dorosłych, którzy chcą popracować nad śpiewem i poprawić swoją emisję głosu.

Okazja do tego będzie już od 27-30 czerwca w Krapkowickim Domu Kultury. Tym razem z Żanetą Plotnik warsztaty poprowadzi Mieczysław Szcześniak.

W programie m.in. ćwiczenia emisyjne, oddechowe, dykcyjne, rytmiczne, nauka improwizacji, nauka pracy w zespole oraz praca nad ruchem scenicznym. Uczestnicy będą także pracować indywidualnie nad wybranymi piosenkami.

Warsztaty zakończy koncert finałowy Mieczysława Szcześniaka, 30 czerwca o godz. 20.00 w Krapkowickim Domu Kultury. Towarzyszyć mu będą uczestnicy warsztatów, którzy będą mogli zaprezentować przygotowane przez siebie utwory.

Zgłoszenia przyjmowane są do 21 czerwca. Informacje i karta zgłoszenia: www.kdk.krapkowice.pl, tel. 77 44 186 472, 517 050 288, klubwokalisty@wp.pl.

W Krapkowickim Domu Kultury można już też kupić bilet na koncert finałowy (po 10 i 20 zł).

Materiały organizatora   Materiały organizatora KDK

« 1 »
oceń artykuł

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zapisane na później

Pobieranie listy

Rekalma