Nowy numer 2/2021 Archiwum

Kto mistrzem EURO 2016?

Waldemar Sobota, pochodzący ze Schodni k. Ozimka były reprezentant Polski: W pierwszej fazie najbardziej podoba mi się drużyna Polski.

Goszczącego wczoraj na turnieju sportowym domów dziecka w „Barce” Waldemara Sobotę zapytaliśmy kto wygra mistrzostwa Europy w piłce nożnej.

- Są drużyny, które w każdym turnieju zaliczają się do grona faworytów: Niemcy, Francja, Hiszpania i Włochy. Według mnie prawdopodobnie któraś z tych drużyn wygra te mistrzostwa. W fazie grupowej bardzo podoba mi się drużyna polska. Widać, że trener dobrze poustawiał zespół i ma pomysł na grę. Może niewielu uważa, że Polska może te mistrzostwa wygrać. To na pewno będzie ciężkie zadanie. Ale na początku mistrzostw gra Polski bardzo mi się podoba. W meczu z Niemcami Polacy grali  jak równy z równym, a co więcej: mieli lepsze okazje do strzelenia bramki– powiedział pochodzący ze Schodni k. Ozimka 29-letni napastnik i pomocnik, 17-krotny reprezentant Polski (lata 2011-2014, 4 bramki dla drużyny narodowej), obecnie piłkarz FC St. Pauli.

- Kibicuję polskiej drużynie, ale z racji tego, że mieszkam i gram w Niemczech to kibicuję  też drużynie niemieckiej. Ogólnie kibicuję drużynom, które grają dobry futbol, a Niemcy taki grały. Ale najmocniej trzymam kciuki za reprezentację Polski – powiedział Sobota i dodał, że wciąż ma nadzieję na grę w reprezentacji Polski mimo, że rywalizacja o miejsce w drużynie  narodowej jest bardzo mocna.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Wyraź swoją opinię

napisz do redakcji:

gosc@gosc.pl

podziel się

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama