Nowy numer 44/2020 Archiwum

Po prostu "Spotkanie"

Na wieczór autorski z ks. Grzegorzem Poźniakiem zaprasza Kietrzańskie Forum Myśli i Słowa.

Po prostu "Spotkanie"   Z okładki płyty uśmiecha się sam jubilat... Skan: Karina Grytz-Jurkowska /Foto Gość Będzie o muzyce, ludziach i spotkaniach, które zaowocowały utrwalonym w melodii pięknem. O wspomnieniach, które pozostają wraz z wdzięcznością w sercu. Słowem – o twórczości i o życiu.

Ks. Grzegorz Poźniak, muzykolog, kompozytor, poeta, dyrektor Diecezjalnego Instytutu Muzyki Kościelnej i prezes Stowarzyszenia Polskich Muzyków Kościelnych, będzie gościem wydarzenia, które odbędzie się dziś, w niedzielę 3 lipca, w Miejsko-Gminnym Ośrodku Kultury w Kietrzu.

Podczas tego wieczoru zaprezentowana zostanie płyta ks. Grzegorza „Spotkania”, będącą muzycznym podsumowaniem 20 lat jego kapłaństwa. Na 19 ścieżkach wspomnianego krążka powstał zapis spotkań z ludźmi i z Bogiem, spotkań mówiących o przyjaźni, szczęściu, wrażliwości oraz przeżywaniu muzyki i poezji.

Są na nim utwory powstałe we współpracy z różnymi artystami, np Norbertem Blachą, Zbyszkiem Bednorzem, Mirkiem Kopytą, Kasią "Pumą" Piasecką  – z tekstami lub kompozycjami ks. Grzegorza, w wykonaniu solistów, zaprzyjaźnionych muzyków, dzieci i chóru związanymi z DIMK w Opolu.

Tych tematów również nie zabraknie także „na żywo” w Kietrzu. Początek o godz. 18.

Po prostu "Spotkanie"   Materiały organizatora

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Wyraź swoją opinię

napisz do redakcji:

gosc@gosc.pl

podziel się

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama