GN 32/2018 Archiwum

Mała kapliczka wędruje po domach

W Winowie w sobotę 10 września odbędzie się spotkanie Apostolatu Pielgrzymującej Matki Bożej.

– Apostolat Pielgrzymującej Matki Bożej tworzy kręgi, w których Maryja w małej kapliczce odwiedza rodziny i osoby samotne w ich domach – wyjaśnia s. Damiana Czogała z Szensztackiego Instytutu Sióstr Maryi. – W diecezji opolskiej takich kręgów jest przeszło 130 – dopowiada, zapraszając członków tych kręgów na spotkanie w Sanktuarium Matki Bożej Trzykroć Przedziwnej w Winowie.

Spotkanie odbędzie się w sobotę 10 września. Rozpocznie się o 10.30 impulsem zatytułowanym „Pod spojrzeniem miłosiernie kochającego Ojca…”. O 11.30 zaplanowana jest Eucharystia i procesja do winowskiego sanktuarium.

– Po przerwie na posiłek, o 14.00, w auli zostanie wyświetlony film pt. „Korzenie”. Będzie to wprowadzenie do osobistego rozważania nt. „Nasze drogi, którymi Pan Bóg prowadzi nas do przymierza miłości z Matką Trzykroć Przedziwną” – informuje s. Damiana.

O 15.00 uczestnicy spotkania wspólnie odmówią Koronkę do Bożego Miłosierdzia. Później będzie czas na dzielenie się świadectwami z odwiedzin Matki Bożej Pielgrzymującej w domach. Spotkanie zakończy się nabożeństwem rozesłania zaplanowanym o 16.15.

Zgłoszenia grup przyjmowane są mejlowo: s.damiana@szensztat.pl.

« 1 »

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zapisane na później

Pobieranie listy

Rekalma