Nowy numer 21/2018 Archiwum

KONKURS! Do wygrania album z ŚDM w diecezji opolskiej

Mamy egzemplarze dla Czytelników internetowego wydania "Gościa Opolskiego".

Dzięki Wydawnictwu Świętego Krzyża mamy dla Czytelników „Gościa Opolskiego” miłą niespodziankę. Dwa z ufundowanych przez wydawnictwo egzemplarzy albumu „6 dni w opolskim Nazarecie. Światowe Dni Młodzieży w diecezji opolskiej” trafią do tych, którzy napiszą maila o tytule „album”, a w treści podadzą swoje imię i nazwisko. Spośród tych, którzy wyślą maila do jutra (niedziela 9 października), do 23.59, wyłonimy dwie osoby, którym prześlemy egzemplarze tego pamiątkowego albumu. Nasz adres: opole@gosc.pl.

Na 84 stronach książki jest 140 zdjęć z wydarzeń Dni w Diecezjach (nie licząc zdjęć tzw. główek uczestników i gości ŚDM w naszej diecezji, umieszczonych na marginesach stron). Album podzielony jest na rozdziały z krótkimi opisami poszczególnych dni: Spotkania, Poznania, Miłosierdzia, Wspólnoty, Rodziny i Posłania. Są także rozdziały poświęcone ŚDM w Krakowie oraz ostatni - „Do zobaczenia w Panamie!”. Każdemu rozdziałowi towarzyszą cytaty z przemówień papieża Franciszka podczas ŚDM w Krakowie.

W albumie pojawiają się zdjęcia z kilkudziesięciu wydarzeń – nie licząc Krakowa i okolic - które miały miejsce w Opolu, na Górze św. Anny, Raciborzu, Kędzierzynie-Koźlu, Nysie, Kluczborku, Głogówku, Gościęcinie, Popielowie, Pietrowicach Wielkich, Debrzycy, Białej, Prudniku-Lesie, Malni, Kamieniu Śląskim, Płużnicy, Zdzieszowicach i Šumperku.

Zatem - czekamy na maile. Wyniki konkursu podamy w poniedziałek przed południem w treści tej informacji. A dla Czytelników wydania papierowego „Gościa Opolskiego” mamy podobną niespodziankę – zajrzyjcie do bieżącego numeru (niedziela 9 października) to zobaczyciewink

Dziękujemy wszystkim - licznym - Czytelnikom, którzy wzięli udział w konkursie! Nagrody w postaci albumu otrzymają  Daria Ozimkiewicz i Przemysław Pawlak. Pozostali uczestnicy mają jeszcze szansę w konkursie dla Czytelników  wydania papierowego "Gościa Opolskiego", który rozpoczyna się dzisiaj (poniedziałek, 10 października) od godz. 12.

Tak wygląda przykładowa tzw. rozkładówka albumu   Tak wygląda przykładowa tzw. rozkładówka albumu repr. Andrzej Kerner /Foto Gość

« 1 »

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zapisane na później

Pobieranie listy

Rekalma