Nowy numer 43/2020 Archiwum

KONKURS! Do wygrania album z ŚDM w diecezji opolskiej

Mamy egzemplarze dla Czytelników internetowego wydania "Gościa Opolskiego".

Dzięki Wydawnictwu Świętego Krzyża mamy dla Czytelników „Gościa Opolskiego” miłą niespodziankę. Dwa z ufundowanych przez wydawnictwo egzemplarzy albumu „6 dni w opolskim Nazarecie. Światowe Dni Młodzieży w diecezji opolskiej” trafią do tych, którzy napiszą maila o tytule „album”, a w treści podadzą swoje imię i nazwisko. Spośród tych, którzy wyślą maila do jutra (niedziela 9 października), do 23.59, wyłonimy dwie osoby, którym prześlemy egzemplarze tego pamiątkowego albumu. Nasz adres: opole@gosc.pl.

Na 84 stronach książki jest 140 zdjęć z wydarzeń Dni w Diecezjach (nie licząc zdjęć tzw. główek uczestników i gości ŚDM w naszej diecezji, umieszczonych na marginesach stron). Album podzielony jest na rozdziały z krótkimi opisami poszczególnych dni: Spotkania, Poznania, Miłosierdzia, Wspólnoty, Rodziny i Posłania. Są także rozdziały poświęcone ŚDM w Krakowie oraz ostatni - „Do zobaczenia w Panamie!”. Każdemu rozdziałowi towarzyszą cytaty z przemówień papieża Franciszka podczas ŚDM w Krakowie.

W albumie pojawiają się zdjęcia z kilkudziesięciu wydarzeń – nie licząc Krakowa i okolic - które miały miejsce w Opolu, na Górze św. Anny, Raciborzu, Kędzierzynie-Koźlu, Nysie, Kluczborku, Głogówku, Gościęcinie, Popielowie, Pietrowicach Wielkich, Debrzycy, Białej, Prudniku-Lesie, Malni, Kamieniu Śląskim, Płużnicy, Zdzieszowicach i Šumperku.

Zatem - czekamy na maile. Wyniki konkursu podamy w poniedziałek przed południem w treści tej informacji. A dla Czytelników wydania papierowego „Gościa Opolskiego” mamy podobną niespodziankę – zajrzyjcie do bieżącego numeru (niedziela 9 października) to zobaczyciewink

Dziękujemy wszystkim - licznym - Czytelnikom, którzy wzięli udział w konkursie! Nagrody w postaci albumu otrzymają  Daria Ozimkiewicz i Przemysław Pawlak. Pozostali uczestnicy mają jeszcze szansę w konkursie dla Czytelników  wydania papierowego "Gościa Opolskiego", który rozpoczyna się dzisiaj (poniedziałek, 10 października) od godz. 12.

KONKURS! Do wygrania album z ŚDM w diecezji opolskiej   Tak wygląda przykładowa tzw. rozkładówka albumu repr. Andrzej Kerner /Foto Gość

« 1 »

Wyraź swoją opinię

napisz do redakcji:

gosc@gosc.pl

podziel się

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama