Nowy numer 21/2018 Archiwum

Trzeźwość potrzebuje sumienia

Już po raz dziesiąty odbędą się opolskie Dni Trzeźwości.

W najbliższą sobotę (15 października) w salce podziemiach kościoła pw. Ducha Świętego w Winowie k. Opola odbędą się X Dni Trzeźwości. Tym razem ich hasło przewodnie brzmi: „Trzeźwość potrzebuje dobrego świadectwa i sumienia”.

- Będziemy się modlić o dar trzeźwego życia w naszej ojczyźnie, aby zdrowy rozsądek zwyciężył, aby każdy mógł godnie żyć - zapewnia ks. Marcin Marsollek, diecezjalny duszpasterz trzeźwości, psychoterapeuta i dyrektor Wojewódzkiego Ośrodka Terapii Uzależnień i Współuzależnienia, który jest organizatorem spotkania w Winowie.

Opolskie Dni Trzeźwości rozpoczną się o 15.00. Do 16.30 potrwa „Godzina trzeźwości”, czyli dzielenie się świadectwami trzeźwego życia. 0 16.45 rozpocznie się prelekcja ks. Marcina Marsollka nt. „Profilaktyka w życiu codziennym: jak być wolnym od nałogów”. O 18.00 – Eucharystia w intencji trzeźwości rodzin. Ostatnim punktem programu będzie zabawa integracyjna w duchu „radości na trzeźwo”.

« 1 »

Zobacz także

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zapisane na później

Pobieranie listy

Rekalma