Nowy numer 28/2018 Archiwum

Zobacz także

 • mee...
  07.11.2016 17:40
  Chrystus juz raz oddalil sie na gore - gdy chciano Go obwolac krolem...faktem owszem jest, ze szatan wraz ze zmijowym plemieniem za pomoca swej idelogi liberalalno - socjalistycznej uczynil spustoszenie w sercach i umyslach ludzkich...ale nie jest to winna Boga, winny szukajcie wsrod was i wsrod waszych nauczycieli i glowy kosciola z cegly, ktorzy rozwali brame na osciez...sprzeniewierzajac sie tym samym Prawu i nauczaniu Chrystusa...balwochwalcy.
 • katolik
  07.11.2016 20:40
  Królestwo w demokracji? Nie do pogodzenia. Polecam książkę Apb Lefebvre "Oni Go zdetronizowali".
 • Ajja
  08.11.2016 14:35
  Kiedyś o Zbawicielu mówiono nie "Jezus", a "nasz Pan, Jezus Chrystus", albo krócej "Pan Jezus". Potem eliminowano używanie słowa "Pan", pisząc tylko o "Jezusie", ograniczając się do samego imienia, mówiąc wiernym, że to ich kumpel. Teraz przyszła kolejna fala - mówi się wiernym, że powinni uznać Jezusa za swojego Pana i Króla... I po co było oduczać ludzi myślenia o Jezusie jako o Panu?
 • JAWA25
  20.11.2016 14:01
  " a Kim dla mnie i każdego ochrzczonego jest Jezus jak nie Królem i Panem? Księże Biskupie co się dzieje...? Kim jest Jezus dla mnie i innych przyjmujących Hostię? Królem i Panem. zatem do kogo te hasła?
  Od kiedy to mierzymy się z problemem w stylu ile jest cukru w cukrze?" http://m.niezalezna.pl/89408-intronizacja-chrystusa-krola-jezus-krolem-i-panem (część komentarzy tamże bez sensu)
  doceń 3

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zapisane na później

Pobieranie listy

Rekalma