Nowy numer 2/2021 Archiwum

Już za tydzień "Spotkałem Pana"

Przegląd Pieśni Religijnej w Azotach po raz dziewiętnasty.

- Przegląd Pieśni Religijnej "Azoty" to już 19-letnia tradycja. W tym roku podobnie jak w minionych latach gościć nas będzie Hotel Solidaris (dawny Centralny) na osiedlu Azoty.  Do udziału w konkursie zapraszamy solistów, zespoły, schole parafialne, chóry, dzieci, młodzież i dorosłych. A na całe wydarzenie zapraszamy nie tylko wykonawców, ale także ich przyjaciół, całe rodziny, wszystkich chętnych aby wspólnie zjednoczyć się na kibicowaniu młodym artystom i uczestniczyć w Koncercie Uwielbienia – informuje ks. Piotr Adamów, proboszcz parafii św. Floriana w Kędzierzynie-Koźlu Azotach.

W tym roku przegląd odbędzie się w sobotę 19 listopada a jego hasło brzmi: „Spotkałem Pana” . Przesłuchania konkursowe rozpoczną się o godz. 12. Pięć godzin później młodzież będzie dzielić się doświadczeniem ŚDM. Około godz. 18 nastąpi ogłoszenie wyników, a o 19 koncert uwielbienia poprowadzi zespół „Piąty Wyraz”.

Wstęp jest bezpłatny.

Zgłoszenia udziału można przesyłać jeszcze dzisiaj (do północy) pod adres: agata.seidel@wp.pl . Wszelkich informacji na temat Przeglądu udziela Ksiądz Proboszcz Piotr Adamów:  tel.: 604 254 803; e-mail: womada@gmail.com

 

« 1 »

Wyraź swoją opinię

napisz do redakcji:

gosc@gosc.pl

podziel się

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama