Nowy numer 2/2021 Archiwum

Ojcowie do kuchni

Najlepsze nuggetsy robi mój tata! - taki komplement z ust dziecka zachęca do gotowania.

Ojcowie do kuchni   Zrobienie chrupiącej przekąski z kurczaka to całkiem męskie zadanie. Archiwum Klubu Ojcowskiego Na otwarte warsztaty kulinarne dla ojców zaprasza Klub Ojcowski z Opola.

Odbędą się one w poniedziałkowy wieczór 21 listopada w Domu Ojca przy kościele Ducha Św. w Winowie (ul. Prószkowska 12).

- Tytuł warsztatów brzmi „Tata w kuchni - jak uniknąć tragedii”, ale będą na nich nie tylko sposoby jak sobie poradzić z gotowaniem. Chcemy pokazać, jak szybko i niewielkim wysiłkiem zrobić dzieciom efektowny i zdrowy posiłek czy samodzielne fast fordy. Zdradzimy sposób, jak w trzy minuty samodzielnie zrobić dobry, domowy majonez, podpowiemy też inne triki kuchenne – zachęca do wzięcia udziału Paweł Antoszczyszyn, lider opolskiego Klubu Ojcowskiego.

Zapowiada, że pyszności do spróbowania ani miejsca nie braknie i dodaje, że zgłosiło się już także kilka mam, by podpatrywać wysiłki panów i popróbować ich dzieł. Także uczestnicy mogą podzielić się doświadczeniem, jak zrobić jakąś popisową potrawę.

Podobne warsztaty odbyły się już kilka miesięcy temu w Kluczborku, dla tamtejszego Klubu Ojcowskiego i okazało się to strzałem w dziesiątkę. Stąd pomysł powtórzenia ich dla opolan.

Warsztaty rozpoczną się o 19.00 i potrwają mniej więcej do 21.00.

Szczegóły: tel: 509 399 335, e-mail: klubojcaopole@op.pl.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Wyraź swoją opinię

napisz do redakcji:

gosc@gosc.pl

podziel się

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama