Nowy numer 28/2018 Archiwum

Dla decydujących się w ostatniej chwili

Na adwentowe rekolekcje akademickie zaprasza DA „Resurrexit”. Początek już dzisiaj.

- Adwent, to czas oczekiwania... to stwierdzenie to właściwie truizm, który wiele razy słyszymy w tym czasie przed świętami. Ale właściwie na kogo czekasz? No i jeszcze mocniej: Czy w ogóle czekasz? Jaki jest ten, który ma przyjść? Oczekiwany, czy nieoczekiwany... Będziemy wspólnie szukać odpowiedzi na te pytania w czasie rekolekcji, które poprowadzi dla nas ks. Dariusz Brylak – zachęca do udziału w rekolekcjach akademickich ks. Marcin Cytrycki, duszpasterz akademicki DA „Resurrexit”.

Rekolekcje pt. „Na kogo czekasz?” rozpoczną się dzisiaj (poniedziałek 5 grudnia) i potrwają do środy (7 grudnia) w DA Resurrexit (ul. Drzymały 1). Początek codziennie o godz. 20 – adoracja i okazja do sakramentu pokuty, o godz. 20.30 – Msza św. z konferencją,  a po Mszy św. spotkanie przy herbacie i 100 pytań do... . Zaproszeni są studenci, absolwenci i młodzież pracująca.

 

« 1 »

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zapisane na później

Pobieranie listy

Rekalma