Nowy numer 28/2018 Archiwum

Msza św. w języku ukraińskim dla grekokatolików

Odprawiana jest co niedzielę w kościele św. Aleksego w Opolu.

Zwiększa się liczba obywateli Ukrainy mieszkających na terenie województwa opolskiego. To przede wszystkim migranci zarobkowi oraz studenci.  Wielu z nich należy do Kościoła Greckokatolickiego. W związku z tym - w ślad za informacjami Wydziału Duszpasterskiego Kurii Diecezjalnej w Opolu - przekazujemy niniejszy komunikat:

„Kuria Biskupia Diecezji Wrocławsko-Gdańskiej Kościoła Greckokatolickiego we Wrocławiu informuje, że w każdą niedzielę o godz. 11.00 w kościele św. Aleksego w Opolu (obok placu Katedralnego) sprawowana jest Msza św. w języku ukraińskim dla wiernych Kościoła Greckokatolickiego zamieszkałych w Polsce i przybyłych w ostatnim czasie z Ukrainy”.

 

« 1 »

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zapisane na później

Pobieranie listy

Rekalma