Nowy Numer 29/2018 Archiwum

Chodźcie, a zobaczycie!

Propozycja rekolekcji dla uczniów szkół średnich i studentów szkół wyższych.

Wspólnota Wyższego Międzydiecezjalnego Seminarium Duchownego w Opolu zaprasza uczniów szkół średnich oraz studentów uczelni wyższych na rekolekcje powołaniowe.

- Zostań klerykiem na 3 dni – zachęcają organizatorzy, ponieważ te rekolekcje są okazją, aby zobaczyć, jak wygląda życie kleryków w seminarium, przebywać z nimi i poznać ich bliżej.

Rekolekcje zatytułowane „Chodźcie, a zobaczycie!” poprowadzą ojcowie duchowni opolskiego seminarium: ks. Tomasz Przybyła, ks. Krzysztof Dulęba i ks. Daniel Leśniak, który będzie głównym odpowiedzialnym za przebieg rekolekcji.

Odbędą się od 17 do 19 lutego (piątek-niedziela) w budynku seminarium (Opole, ul. Drzymały 1 c). Koszt udziału – 50 zł. Zapisy przez stronę internetową www.seminarium.opole.pl

« 1 »

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zapisane na później

Pobieranie listy

Rekalma