Nowy Numer 29/2018 Archiwum

Msza św. za Teresę

Zapraszamy do modlitwy w 3. rocznicę śmierci naszej redakcyjnej koleżanki.

28 stycznia minie 3. rocznica śmierci śp. Teresy Sienkiewicz-Miś, naszej redakcyjnej koleżanki, pierwszej i długoletniej redaktor „Gościa Opolskiego”.

Teresa wciąż pozostaje mocno w naszej pamięci: w toku redakcyjnego życia nierzadko przypominamy sobie jej słowa, styl pracy i wnikliwe oceny ludzi. Staramy się pamiętać o niej także w głębszy chrześcijański sposób.

Dlatego zapraszamy jej przyjaciół, znajomych i czytelników na Mszę św. w intencji śp. Teresy. W środę 25 stycznia, o godz. 16.30 w kościółku św. Aleksego w Opolu (blisko katedry, po drugiej stronie ul. Katedralnej). Mszę św. odprawi ks. Jerzy Dzierżanowski, diecezjalny duszpasterz rodzin.

« 1 »

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zapisane na później

Pobieranie listy

Rekalma